עדשות מגע יומיות מומלצות

פתרונות ראייה הפכו בשנים האחרונות להרבה יותר פופולריים ונגישים אל כל שכבות האוכלוסייה, כאשר זמינות זו מתבטאת לא רק בעלויות נמוכות ברכישתן אלא גם ביכולת ההתאמה אל לקויות ראייה שונות ועד אל התאמה מושלמת גם לבני הגיל השלישי וגם עבור ילדים. מבין הפתרונות נוכל להיעזר החל מטיפולי לייזר שונים ועד אל עדשות טוריות מצוינות, אשר יוכלו להיות אפקטיביות גם בעבור אלו הסובלים מקטרקט וכמובן עדשות מולטיפוקל. אך לפני שנרכוש את עדשות המגע הבאות שלנו או הראשונות שלנו, חשוב ראשית לבצע בדיקת התאמה אל מול אופטומטריסט וכמובן להכיר את הדגמים המומלצים.

עדשות מגע יומיות מומלצות: מבין מגוון הרחב של עדשות המגע אי אפשר לעדשות המגע היומיות שהפכו לכלכך פופולריות בישראל ובעולם בכלל, על כן אחד הדגמים המומלצים הוא לא אחר מאשר Biotrue ONEday המיוצר על ידי חברת "בוש אנד לאמבס". עדשות אלו מכילות כמעל לשבעים וחמישה אחוז מים, עם יכולת עיצוב המותאם בצורה ביולוגית אל העדין האנושית וכמובן מסנן קרינת UV. עדשות אלו ניתן לרכוש בחפיסה בת כ30 עדשות בעלות שבין 110 עד 140 שקלים. סוג עדשות לא פחות פופולרי הוא מבית "ג'ונסון אנד ג'ונסון" ונקרא
Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe. דגם זה מגיע עם עדשות מגע בעלות משטח חלק וטכנולוגיית HydraLuxe המצפה את עדשת העין ומבטיחה לחות לשימוש יעיל לאורך כל היום. עלות לחפיסת עדשות בת כ30 יחידות נעה בין 114 עד 130 שקלים.

עדשות מגע חודשיות מומלצות

אך השימוש בעדשות יומיות הוא איננו השימוש הפופולרי היחידי בשימוש עדשות מגע מומלצות, אלא גם עדשות מגע חודשיות מצליחות להוות פתרון משמעותי ויעיל עבור מרבית הסובלים מלקויות ראייה. לכן אחד הדגמים המומלצים הוא Dispo Bio המיוצר על ידי חברת COOPER VISION ומגעיל מעל ל40% נוזלים המאפשרים רטיבות מעולה לקרנית ושימוש בטוח בכל המסגרות השונות. עלות חפיסת עדשות נעה בין 117 עד 135 שקלים. דגם פופולרי ודי זול ביחס אל שאר הדגמים הוא Soflens 59 המיוצר על ידי חברת "בוש אנד לאמבס" ומציעה יכולת מעולה וחדה של ראייה, גם עבור קוצר וגם עבור רוחק ראייה ובעלות של 85 שקלים עד 100 שקלים לחפיסה.