התחדשות עירונית גבעתיים

אחת הדרכים הפופולריות לחידוש בניינים ישנים, הקמה לש תשתיות מחודשות ובעיקר מרווח לנשימה לתושבים היא התוכנית להתחדשות עירונית אשר מלווה את אזרחי ישראל החל משנות השבעים המוקדמות של המאה הקודמת. התוכנית כוללת בתוכה מספר פרויקטים שונים, החל מפינוי בינוי ועד לתמ"א 38/1/2 המשמשות לא מעט ערים בישראל ככלי מרכזי ליצירת דירות חדשות וחיזוק מבנים ישנים. בערים הגדולות אפשר לראות תנועה ערה לפרויקטים השונים של התחדשות עירונית, אחת הערים המכבבות בשנה האחרונה היא לא אחרת מאשר העיר גבעתיים, הנהנת מביקוש הולך וגובר כאחת מערי המטרופולין של העיר תל אביב.

הפרויקטים המובילים בגבעתיים

העיר גבעתיים לא רק נהנת מביקוש שרק הולך וגדל בשנים האחרונות, היא מצליחה לייצר בעצמה תרבות ופנאי המושכים גם את אלו הרוצים להיות קרובים לתל אביב, החל מסצנת ברים מתהווה ועד להזמנות אוכל ומופעי תרבות לכל הגילאים. ולצד תרבות הפנאי הערה, גם הביקוש שרק הולך וגובר מצרף עוד ועוד שכונות  לפרויקטים שונים בחסות התחדשות עירונית.

  • המעיין 39
    פרויקט הבוטיק ברחוב מעיין 39 המובל בידי חברת "אפריקה ישראל" מביא עימו ניחוחות חדשים אל השכונה הוותיקה עם מיקום מעולה ועיצוב מוקפד מהסביבה הראשונית של הבניין ועד למטר האחרון בבית. בפרויקט זה ניתן להנות מדירות 3 חדרים, דירות גן ודירות ארבעה חדרים.
  • צהייל 20
    באחת השכונות המבוקשות של העיר גבעתיים מתוכנן לו פרויקט מעולה הכולל 20 דירות בבניין של שבע קומות, דירות 3, 4 ו5 חדרים המעוצבים בטוב טעם ובצורה ייחודית. עלות ההתחלתית של הדירות עומדת כיום על 2.7, תאריך האכלוס צפוי ליולי 2024 וכל הדירות כוללות מיזוג אוויר! את הפרויקט מובילה חברת אנגלאינווסט.
  • קק"ל 27 א
    גם את הפרויקט הזה מובילים אנגלאינווסט אך הפעם בשכונת בורוכוב הצמודה אל העיר תל אביב, בה אפשר כבר להרגיש את החיות והתסיסות הברים ובתי הקפה. הפרויקט כולל בניין מגורים בן שבע קומות ו22 דירות, כאשר ביניהן ניתן למצוא דירות גן ארבעה חדרים, דירות חמישה חדרים ופנטהאוז יוקרתי במיוחד המשתרע על פני קומה שלמה! מחיר עלות ההתחלתי בפרויקט הוא 3.5 ואיתו תקבלו גם חניה רשומה!
  • פרויקט נוסף הוא פינוי בינוי גבעתיים פרויקטים של אברהמי