איפה אוכלים שניצל בתל אביב?

עם סיום תקופת הקורונה והחזרה המלאה של כולנו לשגרה חזרו גם המסעדות ובתי הקפה לעבוד, וכמובן שאיזו עיר תחזור לעבוד בצורה כל כך אינטנסיבית כמו העיר תל אביב. אך העיר הזו ישנם לא מעט מאכלים שאינם מקבלים את הכבוד הראוי להם, ובדיוק כמו שיש ברמת גן את הסביח של עובד בתל אביב יש סצינה מטורפת של שניצלים שככל הנראה עוד לא שמעתם עליהם. אז אם אתם לפני ארוחת הצהריים שלכם או רגע לפני שאתם יוצאים ליום כיף בתל אביב, הנה כמה מקומות שבהם תוכלו להתפנק עם שניצל איכותי שלא מבייש אף שניצל אוסטרי. אז איפה אוכלים שניצל בתל אביב?

חלה או פירה?

למרות שהתיאור מעל נשמע לכם מוכר כתוספת למנה של שניצל, לא בעיר תל אביב. אייל שני מנצח על מנת שניצל חדשה בעלות של 79 שקלים לבחירה, עם גודל מרשים במיוחד ובעלת ציפוי מטורף. אך לא על הציפוי רצינו לדבר אלא על מה שנמצא בין השניצל לבינו, והוא לא אחר מאשר פירה! המנה המטורפת הזו מגיעה עם חזרת אדומה, מיונז ותפוחי עץ קצוצים. תוכלו למצוא את השניצל ברחוב דפנה 2 במסעדת מלכה כמובן. את מנת החלה ייתכן וחלקכם תכירו את היוצרת, אשר היא לא אחרת מנופר זוהר משתתפת משחקי השף. המנה של זוהר נחשבת גם כן לחד פעמית והיא עטופה בחלת ויז'ניץ רכה, בפנים תוכלו למצוא חציל מטוגן, עגבניות שרי אשר בושלו 6 שעות קודם לכן ופלפל חריף. כל אלו ביחד מרכיבים את מנת שניצל שאי אפשר לשכוח. להזמנות דרך המספר 054-4553600 ניתן לאסוף את המנה מיפו או לקבל אותה דרך שליח.

חדש וישן

אחד ממוסדות האוכל הותיקים בתל אביב הוא לא אחר מאשר "שניצל ציון" המפורסם שנמצא ברחוב הירקון 61 בתל אביב, אשר מתמחה בשניצלים מזה כבר 30 שנה. את השניצל תקבלו בפיתה כשהוא במצב צבירה דק במיוחד, תוכלו לצרף סלט טורקי סלט כרוב ועוד סלטים אחרים. השניצל נחשב לבין השניצלים הותיקים בעיר ולו מרקם קריספי ייחודי שלא תמצאו בשום שניצל אחר בארץ.עלות המנה היא עשרים ושבע שקלים והיא לחלוטין שווה כל שקל. השניצל נחשב לחדש אך מבחינה היסטורית הוא "ישן", הוא לא אחר מאשר שניצל העגל של קפה נואר. סוג זה של שניצל במקורו מוינה ולא פופולרי כמו שניצל העוף בארץ, אך בקפה נואר הביאו שניצל אחר מרענן בעל איכויות מדויקות ומידת קריספיות נכונה ומושלמת. עלות המנה הינה 71 שקלים והיא מגיעה בתוספת של פירה, ואת כל אלו תמצאו ברחוב אחד העם 43 תל אביב.