מאיפה מגיעים הווירוסים?

אנחנו מוקפים בווירוסים וחיידקים

האנושות חשבה רבות על הנושא והגיעה לתשובות ייחודיות. למשל, פעם האמינו שמחלות באות מאבק.. ואדי ריחות מהבילים.

האמת היא שכולנו מוקפים בווירוסים וחיידקים. הם בתוכינו ומסביבנו, אבל הם מתקיימים במצב רדום ולא תוקפני . וירוס הוא כמו תוכנה,  תא מידע שברגע מסוים מופעל ומתחיל לשבש את המערכות. 

מה מפעיל אותם, והופך אותם לאגרסיביים כלפינו? שאלה מעניינת, תודו. 

אנחנו נמצאים בתוך מערכת  סגורה שנקראת הטבע, המסנכרנת את כל רמות הקיום. דומם, צומח חי ומדבר. כל רמה קשורה ותלויה באחרות וכל אחת משרתת את השאר באיזון והשלמה. חוץ מרמת המדבר. האנושות. נזר הבריאה.  

כמו במחשב או בגוף האדם כאשר תא-יצור מתנהלים לא נכון או יוצאים מאיזון נוצרים באגים-וירוסים-מחלות הבאים לטפל במערכת. לנקות ולאזן מחדש, כדי להביא אותה לרמת "בריאות" חדשה.

כולנו מתנהגים כלפי הסובב אותנו מהדומם ועד ליצורים אחרים בניצול ובהרס. לוקחים כל מה שיכולים, ללא מחשבה על הדרך שבה אנחנו מתנהלים. אנחנו הווירוס בפועל בטבע!! האנושות פועלת כעצמאית בשטח ובעיקר כשליטה על כולם. לכן, הטבע בא לאזן אותנו. 

כעת כשהעולם נעשה גלובלי, כולו קשור וסגור, האפקטים של התנהלותנו לא ניתנים לביטול. למעשה חוזים כי עוד עשר שנים כבר לא יישארו משאבי טבע בכדוה"א. ואפילו זה לא עוצר אותנו במסע ההרס העצמי שלנו.

אלו דברים ידועים הדבר המפתיע הוא שהנזק והסבל שאנו עושים אחד לשני הוא המשמעותי ביותר! היחס לכדוה"א קטן לעומת היחס שלנו אחד לשני.  מבחינת הטבע, הרמה המשפיעה ביותר היא רמת האדם. כלומר המעשים, ההתנהלויות, היחס, הקשרים האנושיים הם הגורמים העיקריים לנזק במערכת! אפילו המחשבות! כל הכעס והשנאה מועברים לכל הרמות האחרות בטבע  ויוצרות את כל הצרות בעולם. נזקי האקלים, אסונות  וכן, גם מחלות ואומללות באופן כללי. 

לכן, הטבע שולח לנו מכות, לכאורה. הקורונה היא רק אחת מהן. הכל כדי לגרום לנו לעצור ולהשתנות. 

הווירוס הוא לא הבעיה, אלא הטבע האנושי שצריך איזון. כשנתקרב אחד לשני בצורה חיובית, הרמות האחרות, התופעות בעולם , יתאזנו. נקבל מהטבע פידבקים חיוביים, ונדע סוף סוף מה זה להרגיש קרובים לבבית בכל מקום ועם כל אדם. מהו אושר ומהי בריאות. 

הטבע לא בא להעניש ואנחנו לא לפני סוף העולם. ההפך. זו התחלה חדשה, שבאה לקדם אותנו לצורת יחסים גבוהים וטובים וכשנתחיל אפילו להראות נכונות , במיידי נראה איך כל התופעות משתנות. כמו שראינו בחודש ההסגר, רחוקים פיזית אחד מהשני ומהעולם, איך שהטבע ניקה וריפא את עצמו, הוא כרגע שולח לנו עזרה כדי לגרום לנו להתחבר אחד עם השני ולנצח את הכל. אפילו את הטבע האנושי.