היתרונות של השתלות שיניים

היתרון העיקרי של השתלות שיניים והסיבה שהן כל כך פופולריות הוא שהם מספקים שיפור מיידי ונח במראה הפנים בכלל ומראה השיניים בפרט. אם את לא מחייכת כי חסרה לך שן קדמית, תוכלי לחייך שוב בביטחון ברגע שיהיו לך שתלים חדשים. יש הרואות בהשתלת שיניים סוג של ניתוח קוסמטי בשל היתרון האסתטי העצום שהם מספקים לצד היתרון הפונקציונלי. יתרון גדול נוסף ועוד אחת מהסיבות הרבות לכך שהשתלות שיניים עשויות להיות הדבר עבורך היא שהן יכולות לשפר את הדיבור שלך. כל מי שאין לה שן קדמית או מספר שיניים קדמיות יודעת כמה הדבר מקשה על דיבור נכון וברור. צלילים מסוימים יבוטאו בצורה קיצונית ובאופן צורם. ברגע שהשתלים ימוקמו כראוי, הדיבור שלך יחזור להיות כפי שהיה לפני אובדן השיניים.

שיניים טבעיות ומושלמות

יתר על כן, השתלות השיניים הן תוספת מלאכותית נוחה יחסית ולכן הם נראים ומרגישים טבעיים לחלוטין. לא תוכלי לומר שזו לא השן האמיתית שלך בפה, מה שמועיל וגורם ליותר אנשים לבחור בשתלים מאי פעם. הבחירה בשיניים תותבות עשויה להיראות כמו הפיתרון הזול יותר, במיוחד אם אין לך ביטוח שיניים טוב ואיכותי, אך יכול לקחת זמן רב להתרגל לתותבות. הן יכולות להיות לא נוחות במשך כמה שבועות עד שמתרגלים אליהם, בעוד ששתלים מרגישים טבעיים מהיום שהונחו במקום. בנוסף לכך שתלים מאפשרים אכילה קלה ופשוטה יותר מאשר שיניים תותבות אשר דורשות סוג של לימוד מחדש כיצד לאכול באופן שמותאם אליהן. בדרך כלל מדובר במזון רך בתחילה ובהדרגה ועם המיומנות ניתן לעבור לארוחות קשות יותר. אבל עם שתלים שמהווים תחליף כמעט מושלם לשיניים האמיתיות שלך, האכילה זהה ופשוטה כמו שהייתה לפני עקירת או אובדן השן.

ובכל זאת אחזור ליתרון האסתטי משום שהוא כל כך חשוב. ברמה האסתטית ההערכה העצמית שלך תעלה משמעותית ולא תרגישי שוב את הזקנה או את האובדן באותה צורה. השילוב הזה של שיפור בנראות האסתטית, שיפור ביכולת האכילה ושיפור ביכולת הדיבור מהווים את אחת החוויות המרוממות יותר לאחר השתלת שינים.